BL 1100

3 Motorlu Doğum Yatağı

Doğum yatağı BL 1100, teknik özelliklerinin yanı sıra muhteşem görünümü ile kendini kanıtlıyor. Üç motorla çalışan Elektrikli Obstetrik / Doğum Yatağı, kadın doğum bölümünde güvenlik, bakteriyolojik koruma ve konfor sağlar. BL 1100 ile tanışın, hastalarınızın konforunu, güvenliğini ve memnuniyetini artırın.

The delivery bed BL 1100 proves itself with its spectacular appearance as well as its technical features. The bed powered by three motors provides safety, bacteriological protection and comfort during for obstetrics department. Meet with the BL 1100 improve your patients comfort, safety and satisfaction.

  • Yüksekliak Ayar Motoru
  • TR/ATR Eğim Ayar Motoru
  • Height Adjustment Motors
  • Sırt Ayar Motoru

Üst düzey BL 1100 serisi hastane yatakları için tasarlanmış gelişmiş el kontrolü. BL 1100 doğum yatağı el kumandası uzaktan kumandasında on iki adete kadar yumuşak dokunuşlu düğme bulunur ve Işıklı led göstergeler IPX6 Yıkanabilir koruma sınıfına sahiptir. Bu kontrol, kullanıcılara birçok ayar seçeneği, hareket modeli ve ek özellikler hakkında optimum genel bakış sunarak hastalara müdahale ederken verimlilik ve hassasiyet sağlar.

Elektrikli dağıtım yatağı BL serisi yan korkuluklar, pozisyonların açı ayarı ile entegre olarak özel ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Katlanabilir 2 bölümlü güvenlik kenarlarının yatak konakları, PP ve nanopartiküller (Ag NP’ler) bileşiklerinin karışımı olarak bir Antimikrobiyal malzeme oluşturdu. Uygun tasarım, hasta mobilizasyonunu arttırır ve temizlik ve dezenfeksiyon için sağlık görevlilerinin çabalarını azaltır. Düşme riskini önlemek için ekstra güvenlik için özel olarak tasarlanan bölümlerin tasarımı, CE EN 60601-2-52 hastane yatakları standardına uygun olarak şilte platformundan 42 cm yüksekliğe ve hasta için toplam yanal tutma yüzeyine ulaşır.

  • TR/ATR Tilt Adjustment Motors
  • Backrest Adjustment Motor

Advanced hand control designed for high-end BL 1100 series hospital beds. The BL 1100 delivery bed hand control remote has up to twelve soft-touch buttons and Illuminated led indicators comes with a protection class IPX6 Washable. This control gives users optimal overview of the many adjustment options, movement patterns, and additional features, ensuring efficiency and precision when attending to patients.

Electric delivery bed BL series side rails specially and ergonomic designed with integrated with angle adjustment of the positions. The bed hosts of fold-down 2 section safety sides made up an Antimicrobial material as the mixture of PP and nanoparticles (Ag NPs) compounds. The appropriate designe increases patient mobilization and reduce the efforts of sanitarians for easy cleaning and disinfection . The design of the sections specially design for extra safety to prevent fall risk greatly attain 42 cm height above the mattress platform and a total lateral containment surface for the patient, in compliance with the standard for hospital beds CE EN 60601-2-52.

Dış Ölçüler 215 x 108 cm
Sırt Ayar Motoru (Max.) 0° – 70°
Trendelenburg Açısı 17°
Ters Trendelenburg Açısı 17°
Yükseklik (Sabit) 48 – 84 cm
Şilte Platformu (ABS) 195 x 86cm
Korkuluk Yüksekliği 41 cm
Teker Çapı 15 cm
Güvenli Çalışma Yükü 250 kg
Güç Girişi 230V, 50HZ