SCH 2060

2 Motorlu Yetişkin Hasta Bakım Yatağı

EN 6061-2-52 Compliant
Schröder Certificates

Çift motorlu elektrikli hasta yatağı SCH 2060, hastanede kaldığı süre boyunca hasta güvenliği, bakteriyolojik koruma ve hasta konforu sağlar.

Eşsiz modern tasarımlı SCH 2040 yüksek kaliteli medikal yataktır, sabit yükseklik hasta bakımı için en iyi seçim olacaktır. Basit tasarımı, hem koğuş hastanesinde hem de evde bakımda hasta bakımı için tüm standart işlevleri karşılar. SCH 2040 ile tanışın, hastalarınızın konforunu, güvenliğini ve memnuniyetini artırın.

An electric patient bed SCH 2060 powered by double motors provides patient safety , bacteriological protection and patient comfort during a hospital stay.

Unique modern designed SCH 2040 is a high quality medical bed, fixed height will be the best choice for patient care. Its simply design meets all standard functions for patient care both in ward hospital or home care. Meet with the SCH 2040 improve your patients comfort, safety and satisfaction.

  • Sırt Ayar Motorları
  • Ayak Ayar Motorları
  • Backrest Adjustment Motor
  • Thighrest Adjustment Motor

Alçak gerilim DC motorlarda dönme hareketini doğrusal itme/çekme hareketlerine dönüştürebilen yüksek teknoloji ürünü elektrikli cihazlar olan iki liner aktüatör ve iki Kaldırma Makas ile güçlendirilmiştir. SCH 2060, 4 eklemli bölümde şilte platformu ve yüksek yük kapasiteli DC Motorlar ile yükseklik ayarı yapılan Yoğun bakım üniteleri için elektrikli bir yataktır.

Its powered with two liner actuators and two Lifting Scissors which are hi-tech electrical devices able to convert rotational motion in low voltage DC motors into linear push/pull movements. SCH 2060 is an electric bed for Intensive care units, with a mattress platform in 4 jointed sections and height adjustment performed by high load capacity DC Motors.

SCH 2060 yatağın 90 cm x 200 cm şilte platformu, hasta için en üst düzeyde konforu hedefleyecek şekilde uyarlanmıştır. Şilte platformu ABS plastik parçalardan yapılmıştır ve bu nedenle temizlenmesi, dezenfekte edilmesi ve çıkarılması kolaydır. Opsiyonel olarak sunulan ergonomik tasarımlı çift katmanlı 7 bölmeli platform özel olarak tasarlanmış havalandırma kanalları, havanın şilte altında dolaşmasını sağlar ve nemi azaltır. Yatak platformunun 7 bölümü, PP ve gümüş nanopartiküller (Ag NP’ler) bileşikleri olan geri dönüştürülebilir ve sterilize edilebilir malzemeden yapılmıştır. 7 bölme yıkanabilir, çıkarılması ve temizlenmesi kolaydır, yuvarlak kenarlı ve keskin kenarları olmayan entegre yatak durduruculu.

The 90 cm x 200 cm mattress platform of the SCH 2060 bed has been adapted to aim the highest level of comfort for the patient. The mattress platform is made of ABS plastic parts and therefore is easy to clean, disinfect and detach. Optionally offered ergonomic design double layer 7 sections platfom specifically designed ventilation channels allow air to circulate under the mattress and reduce moisture. The mattress platform 7 sections made up recyclable and sanitizable material which is PP and silver nanoparticles (Ag NPs) compounds. 7 sections are washable easy to be removed and cleaned, with round edges and integrated mattress stoppers without sharp edges.

Elektrikli hastane yatağı cura serisi, pozisyonların açı ayarı ile entegre idrar torbası tutucusu ile özel ve ergonomik olarak tasarlanmış yan korkuluklar. Katlanabilir 4 bölümlü güvenlik kenarlarının yatak konakları, PP ve nanopartiküller (Ag NP’ler) bileşiklerinin karışımı olarak bir Antimikrobiyal malzeme oluşturdu. Uygun tasarım, hasta mobilizasyonunu arttırır ve sıhhi tesisatçıların kolay temizlik ve dezenfeksiyon çabalarını azaltır. Düşme riskini önlemek için ekstra güvenlik için özel olarak tasarlanan bölümlerin tasarımı, CE EN 60601-2-52 hastane yatakları standardına uygun olarak şilte platformundan 42 cm yüksekliğe ve hasta için toplam yanal tutma yüzeyine ulaşır. Yan korkuluklar 4 cm yanal alan tüketimine sahiptir, daha az yer kaplar ve tek elle zahmetsizce indirilebilir.

Electric hospital bed cura series side rails specially and ergonomic designed with integrated urine bag holder with angle adjustment of the positions. The bed hosts of fold-down 4 section safety sides made up an Antimicrobial material as the mixture of PP and nanoparticles (Ag NPs) compounds. The appropriate designe increases patient mobilization and reduce the efforts of sanitarians for easy cleaning and disinfection. The design of the sections specially design for extra safety to prevent fall risk greatly attain 42 cm height above the mattress platform and a total lateral containment surface for the patient, in compliance with the standard for hospital beds CE EN 60601-2-52. Side rails have a lateral space consumption of 4 cm, use less space and can be effortlessly lowered with one hand.

SCH yatağın ayrık yan korkuluklarının mükemmel ve ergonomik tasarımı, yatak mafsallı olsa bile her pozisyonda ve her zaman tam yan koruma sağlar. Bu, bakıcı üzerindeki potansiyel yükün yanı sıra hastaların düşme riskini azaltmaya yardımcı olur. Hastalar, güvenliklerinden ödün vermeden en rahat pozisyona kolaylıkla taşınabilir. Yan korkuluklar, hastalara anında erişim için tek elle hareket ettirilebilen sönümleme sistemli, yumuşak ve hızlı bir kendi kendine alçaltma mekanizmasına sahiptir.

The excellent and ergonomic design of the SCH bed’s split side rai provide full lateral protection in all positions and all times, even the bed is articulated. This helps reduce the potential strain on the caregiver as well as the risk of falls to patients. Patients can be easily moved into the most comfortable position without compromising their safety. The side rails feature a smooth and fast self-lowering mechanism with dampening system that can be set in motion with one hand for accessing patients instantly.

Kaldırma direkleri ve hastayı engellemeden erişilebilen infüzyon stantlarının uygulanması için uygun şekilde yerleştirilmiş yatağın köşelerinde bulunan harika tasarımlı sabit adaptörler.

Great designed fixed adaptors located at the corners of the bed conveniently situated for application of lifting poles and infusion stands accessible without obstructing the patient.

Üst düzey SCH serisi hastane yatakları için tasarlanmış gelişmiş el kumandası. SCH hastane yatağı el kumandası uzaktan kumandasında on iki adede kadar yumuşak dokunuşlu düğme bulunur ve Işıklı led göstergeler, IPX6 Yıkanabilir koruma sınıfına sahiptir. Bu kontrol, kullanıcılara birçok ayar seçeneği, hareket modeli ve ek özellikler hakkında optimum genel bakış sunarak hastalara müdahale ederken verimlilik ve hassasiyet sağlar.

Advanced hand control designed for high-end SCH series hospital beds.The SCH hospital bed hand control remote has up to twelve soft-touch buttons and Illuminated led indicators comes with a protection class IPX6 Washable. This control gives users optimal overview of the many adjustment options, movement patterns, and additional features, ensuring efficiency and precision when attending to patients.

Yerinde açı göstergesi, hastanın istenen yükseklik açısına yerleştirilmesine yardımcı olur.

On site angle indicator assists in positioning the patient to the desired angle of elevation.

SCH elektrikli karyola standart olarak ø 150 mm yıkanabilir, eş zamanlı Tekerlekler, ikiz tekerlek ve yön kilitleme sistemi seçenekleriyle mevcuttur. Kolay temizlik ve dezenfeksiyon için güzel ve basit tasarım.

SCH electric bed standard avalable in ø 150 mm washable, simultaneous Wheels with the options twin castors and directional locking system. Pretty and simple design for easy cleaning and disinfection.

Dış Ölçüler 215 x 108 cm
Sıt Açısı (Max.) 0° – 70°
Ayak Açısı (Max.) 0° – 40°
Yükseklik  (Sabit) 45 cm
Şilte Platformu (ABS)

Metalik Katlanabilir Yan Korkuluklar

Korkuluklar Yüksekliği 41 cm
Teker Ölçüleri 15 cm
Güvenli Çalışma Yükü 250 kg
Güç Girişi 230V, 50HZ
150 mm İkili Teker 1500 mm Merkezi Kilitlenebilir Teker Manuel CPR 5. Teker
Fren Bırakma Alarmı Yatak Çıkış Alarmı Ağırlık Ölçü Sistemi Pendant
Hareketli Hasta Başı Kontrol Kumandası Manuel CPR Oksijen Tüp Tutucu İkili Yükse-Düşük Ayak Kontrolü
Akıllı Gece Lambası Yedek Batarya Yatak Uzatma 2 Aşamalı Düşük Yükseklik Göstergesi
Baş Bölüm Kırtasiye Korkuluklarda Hemşire Kontrol Paneli Korkuluklarda Hasta Kontrol Paneli İdrar Torbası Askısı Kancası
Kağıt Rulo Tutucu