LAZER KESİM TÜPÜ

Gelişmiş lazer kesim tüpümüzle birlikte işlem süresini kısaltıyor ve üretim miktarlarını artırıyoruz. 3500 watt 3D kavisli kafa lazer, yuvarlak, kare, dikdörtgen veya düzensiz şekilli boruların tek adımda işlenmesini sağlıyoruz.

LAZER KESME MAKİNESİ

Son kalite lazer kesim makinemiz ile üretim kalitemizi artırıyoruz.

CNC BORU BÜKME

CNC boru bükme makinesi, son kullanım için değişken konfigürasyonlara sahip parçaları hızlı bir şekilde bükmek için özel olarak geliştirilmiş bir makinedir. Bu makineler, seri üretilen parçalarla aynı hassasiyet ve verimlilikle tek tek parçaları ve küçük partileri hızlı ve kolay bir şekilde bükebilir.

KONVEYÖR ELEKTROSTATİK BOYAMA HATTI

Toz kaplamanın avantajları arasında, akma veya sarkma olmayan daha kalın kaplamalar, daha hızlı üretim döngüleri ve çok daha düşük uçucu organik bileşik emisyonları bulunur. Bu nedenle firmamız tüm ürünlerinde bu sistemi kullanmaktadır.

ROBOT KAYNAK HATTI

Robotik kaynak, önemli ölçüde daha yüksek eksen hızları için yeni bir aktarma organına sahiptir ve yüksek rijitliği sayesinde ± 0,02 mm tekrarlanabilirliğe sahiptir. Maksimum çalışma esnekliği için geniş bir çalışma zarfına sahiptir ve kendi tabanına çok yakın bir yere ulaşabilir.