EMC 01

Acil Müdahale Arabası

EMC 01 Acil Servis Arabası keskin tasarımı ve kullanım kolaylığı ile acil servislere farklı bir bakış açısıyla geliyor. Güvenilir performansının yanı sıra hızlı iş akışı ve geliştirilmiş özellikleri ile hastane çalışanlarına da yardımcı olmaktadır.

Acil Müdahale Arabası tamamen ABS plastik parçalardan yapılmıştır. Eşsiz sökülebilir kilitleme kolu sayesinde maksimum güvenlik sağlar ve acil müdahalelerde kolay erişim sağlar.

12,5 cm çapındaki tekerlekler yardımıyla dengeli, korkusuz ve kolay manevralar sağlar.

EMC 01 Emergency trolley comes to emergency departments with a different perspective with its sharp design and ease of use. In addition to its reliable performance, it is also helping hospital staff with its fast work flow and improved features.

The Emergency Cart is made entirely of ABS plastic parts. It provides maximum security thanks to its unique detachable locking arm and provides easy access in emergency interventions.

With the help of 12.5 cm diameter wheels, it provides stable, fearless and easy maneuvers.

Acil Durum Arabası 6 çekmeceli olarak gelir. Bu çekmeceler aynı derinlikte ve aynı ölçülerdedir. Farklı düzenlerde çekmecelerin içine yerleştirilebilen özel bölücüler sayesinde ilaç ve diğer teşhis malzemelerinin kolayca sınıflandırılmasını ve yönetilmesini sağlar. Bu bölücüler, hastanın ihtiyaçlarına göre sistematik olarak organize edilmesine yardımcı olur.

Emergency Cart comes with 6 drawers. These drawers has in the same depth and same sizes. Thanks to special dividers that can be placed inside the drawers in different layouts, it allows easy classification and management of medicines and other diagnostic materials. These dividers help to systematically organize according to the needs of the patient.

Acil durum arabası 125 mm çapında tekerleklere sahiptir ve arabanın kolayca hareket etmesini sağlamak için çapraz kilitleme sistemi ile birlikte gelir. Tekerleklerden biri antistatiktir. Bu antistatik tekerlek, herhangi bir elektrostatik boşalma riskini en aza indirir ve hastane koğuşunda güvenilir kullanım sağlar.

Emergency cart has 125 mm diameter casters which coming with a diagonal locking system to provide the cart moved easily. One of the castor is anti-static. This anti-static castor minimizes any any risk of electrostatic discharge and ensure reliable use in a hospital ward.

Tüm çekmeceler tek bir tuş kilidi ile kolayca kilitlenebilir. Bu kilit sistemi ile çalışma verimliliği artırılır ve herhangi bir çekmecenin yanlışlıkla kilitsiz bırakılması engellenir.

All drawers can be locked easily with just one single key lock. With this lock system enhances work efficiency and prevents any drawer from being left unlocked by accidentally.

Yükseklik 113 cm
Genişlik 57 cm
Uzunluk 85 cm
Teker Çapı 12,5 cm
Serum Askısı Kardiak Tahatası

Defibrilatör Tepsisi

Defibrilatör Kemeri

Oksijen Tüp Tutucu Çöp Kutusu Keskin kutu İtme Kolu
Elektirik krizi Kalp Masaj Tahtası Tıp İçin Şeffaf Kutu Çelik Sepet